RimbaFPS COMMUNITY PRIVATE SERVER

ABOUT RIMBAFPS

RimbaFPS, dibina oleh komuniti.

Penafian: Ini server komuniti tidak rasmi. Kami tidak bekerjasama, ditaja atau mempunyai kaitan dengan mana-mana penerbit permainan rasmi. Semua nama dan tanda dagang milik pemilik masing-masing.

Kami mengubah pengalaman permainan untuk mengurangkan kelebihan berbayar: kemahiran pemain patut menentukan keputusan perlawanan, bukan jumlah AP yang dibeli.

01 · KARAKTER & WOLF

Rupa, bukan kuasa beli

Karakter biasa dan wolf yang dipilih melalui karakter disasarkan kepada 200 HP asas, tanpa bonus statistik daripada skin. Varian wolf yang mempunyai kebolehan masih menggunakan mekanik skill; sasaran keseimbangan kami ialah kesan damage, beku, stun dan api tidak memberi kelebihan berbayar berbanding rujukan Ice Wolf.

Ini tidak merujuk kepada semua wolf khas yang muncul dalam mode permainan. Mode tertentu mempunyai mekanik dan HP tersendiri.

02 · ITEM & SENJATA

Gold dahulu

Senjata dan banyak item, termasuk tattoo asas, ditawarkan dengan Gold. Tattoo hiasan atau berwarna boleh ditawarkan dengan AP. Harga atau warna tidak menjadikan statistik tattoo AP lebih kuat daripada jenis Gold.

Tattoo belakang, kiri dan kanan, serta Scratch, hanya mempunyai bonus peratus damage pada jadual statistik semasa; tiada bonus HP, speed atau statistik tambahan daripada item tersebut.

03 · KENAPA ADA AP?

Pay-to-support

AP bertujuan menyokong kos server, tools dan penyelenggaraan komuniti, bukan membeli kemenangan. Item kosmetik dan pilihan berbayar tidak sepatutnya memberikan kelebihan tempur berbanding pemain asas.

Harga dan keseimbangan mungkin berubah selepas ujian permainan dan maklum balas pemain. Jika ada item yang nampak memberi kelebihan tidak adil, sila laporkan kepada admin untuk disemak.

RIMBAFPS · RANKS

Rank guide

Every rank from Recruit to General: its emblem, its name and the GP it takes to reach it.

GP is earned by playing matches. A new account starts as Recruit. "GP in total" is everything earned since then; "from the rank before" is the part earned in the previous rank, which is what the bar in the game counts. The four ranks of a family share one emblem.

#EmblemRankGP in totalFrom the rank before
1Recruit0start
2Junior Private2,000+2,000
3Private2,500+500
4Senior Private3,500+1,000
5Top Private5,000+1,500
6Junior Private First Class7,000+2,000
7Private First Class9,500+2,500
8Senior Private First Class12,500+3,000
9Top Private First Class16,000+3,500
10Junior Corporal20,000+4,000
11Corporal24,500+4,500
12Senior Corporal29,500+5,000
13Top Corporal35,000+5,500
14Junior Sergeant41,000+6,000
15Sergeant47,500+6,500
16Senior Sergeant54,500+7,000
17Top Sergeant62,000+7,500
18Junior Staff Sergeant70,000+8,000
19Staff Sergeant79,000+9,000
20Senior Staff Sergeant89,000+10,000
21Top Staff Sergeant101,000+12,000
22Junior Sergeant First Class116,000+15,000
23Sergeant First Class135,000+19,000
24Senior Sergeant First Class159,000+24,000
25Top Sergeant First Class189,000+30,000
26Junior Master Sergeant226,000+37,000
27Master Sergeant271,000+45,000
28Senior Master Sergeant325,000+54,000
29Top Master Sergeant389,000+64,000
30Junior Sergeant Major464,000+75,000
31Sergeant Major551,000+87,000
32Senior Sergeant Major641,000+90,000
33Top Sergeant Major745,000+104,000
34Junior Second Lieutenant865,000+120,000
35Second Lieutenant1,010,000+145,000
36Senior Second Lieutenant1,180,000+170,000
37Top Second Lieutenant1,375,000+195,000
38Junior First Lieutenant1,595,000+220,000
39First Lieutenant1,845,000+250,000
40Senior First Lieutenant2,125,000+280,000
41Top First Lieutenant2,435,000+310,000
42Junior Captain2,775,000+340,000
43Captain3,150,000+375,000
44Senior Captain3,560,000+410,000
45Top Captain4,005,000+445,000
46Junior Major4,485,000+480,000
47Major5,010,000+525,000
48Senior Major5,580,000+570,000
49Top Major6,195,000+615,000
50Junior Lieutenant Colonel6,855,000+660,000
51Lieutenant Colonel7,570,000+715,000
52Senior Lieutenant Colonel8,340,000+770,000
53Top Lieutenant Colonel9,165,000+825,000
54Junior Colonel10,045,000+880,000
55Colonel10,990,000+945,000
56Senior Colonel12,000,000+1,010,000
57Top Colonel13,075,000+1,075,000
58Brigadier General15,000,000+1,925,000
59Major General32,306,250+17,306,250
60Lieutenant General52,997,500+20,691,250
61General77,920,000+24,922,500

See the leaderboards